Arena-live: состояние боя на каждой дорожке в режиме реального времени
fencingonline fencingonline fencingonline fencingonline fencingonline
fencingonline
  Saber Juniors World Cup (Sochi, 2018)
  E   FEMIN. Individuel  
  Par equipes  
  pee MASC.  Individuel  
  Par equipes  
  F   FEMIN. Individuel  
  Par equipes  
  leuret MASC.  Individuel  
  Par equipes  
  S   FEMIN. Individuel  
  Par equipes  
  abre MASC.  Individuel  
  Par equipes  
  S M   Classements: Initial    Apre`s les poules    Final     Poules: Round 1     
I Statistiques: Medailles   classement de l`equipe   Participants Tableau of: T128  T64  T32  T16  T8  SF  F  
         TABLEU OF 128
 
Tablo 128   Tablo 64   Tablo 32
USA VIDOVSZKY Robert   USA VIDOVSZKY Robert 11   BUL BULDEEV Stefan  
 
JPN WAKATSUKI Koya 14   BUL BULDEEV Stefan 15
BUL BULDEEV Stefan 15
KOR HWANG Seungmin   KOR HWANG Seungmin 15   KOR HWANG Seungmin  
 
    HUN BAAKEN Matyas 6
HUN BAAKEN Matyas
RUS MERKUSHKIN Alexander   RUS MERKUSHKIN Alexander 9   FRA BIBI Eliott  
 
GER FRIEDHEIM Stefan 7   FRA BIBI Eliott 15
FRA BIBI Eliott 15
USA MULLENNIX Ethan 15   USA MULLENNIX Ethan 10   USA DOLEGIEWICZ Filip  
GBR HALLIWELL Barnaby 9
    USA DOLEGIEWICZ Filip 15
USA DOLEGIEWICZ Filip
POL LADEMANN Karol   POL LADEMANN Karol 10   USA CONTRERAS Alessandro  
 
KAZ SARKISSYAN Artyom 9   USA CONTRERAS Alessandro 15
USA CONTRERAS Alessandro 15
HUN URBAN Tamas 15   HUN URBAN Tamas 15   HUN URBAN Tamas  
JPN ASANO Hiroki 11
    GBR HAMILTON Zachary 11
GBR HAMILTON Zachary
RUS TYULYUKOV Kirill   RUS TYULYUKOV Kirill 15   RUS TYULYUKOV Kirill  
 
RUS RAZUMEEV Nikita 8   USA LINDER James 6
USA LINDER James 15
RUS PRESNOV Nikita 15   RUS PRESNOV Nikita 9   ESP SANTAMARIA Diego  
ITA REA Mattia 11
    ESP SANTAMARIA Diego 15
ESP SANTAMARIA Diego
FRA PERRIER Clement   FRA PERRIER Clement 15   FRA PERRIER Clement  
 
RUS CHAPLYGIN Alexander 13   RUS KHALIMBEKOV Magamed 9
RUS KHALIMBEKOV Magamed 15
JPN OYA Santa   JPN OYA Santa 13   KOR LEE Changsung  
 
    KOR LEE Changsung 15
KOR LEE Changsung
USA SOLOMON Daniel   USA SOLOMON Daniel 12   GBR EDWARDS James  
 
GER DEGEN Adrian 11   GBR EDWARDS James 15
GBR EDWARDS James 15
JPN YOSHIDA Tamon 9   BLR PINCHUK Maksim 14   USA SKEETE Kamar  
BLR PINCHUK Maksim 15
    USA SKEETE Kamar 15
USA SKEETE Kamar
ITA MIGNUZZI Giacomo   ITA MIGNUZZI Giacomo 15   ITA MIGNUZZI Giacomo  
 
JOR ALAMAWI Ahmad 13   RUS SVITICH Prokhor 9
RUS SVITICH Prokhor 15
ROU PASTIN Andrei 14   BLR LUKYANTSOU Viachaslau 13   USA WALKER Christopher  
BLR LUKYANTSOU Viachaslau 15
    USA WALKER Christopher 15
USA WALKER Christopher
JPN SUGIMOTO Takahiro   JPN SUGIMOTO Takahiro 4   GER HAAG Louis  
 
    GER HAAG Louis 15
GER HAAG Louis
ROU AILINCA Rares 15   ROU AILINCA Rares 12   FRA SCHICKELE Florian  
RUS VOLODIN Makar 9
    FRA SCHICKELE Florian 15
FRA SCHICKELE Florian
RUS ALEXANYAN Edgar   RUS ALEXANYAN Edgar 9   RUS MALGIN Ilia  
 
GER WENNEMAR Bas 8   RUS MALGIN Ilia 15
RUS MALGIN Ilia 15
POL SZCZEPANIK Piotr   POL SZCZEPANIK Piotr 15   POL SZCZEPANIK Piotr  
 
    KAZ KURALBEKULY Bakdaulet 13
KAZ KURALBEKULY Bakdaulet
KOR HWANG Injun   KOR HWANG Injun 15   KOR HWANG Injun  
 
ESP SANTAMARIA Alonso 10   JPN MATSUNAGA Kengo 12
JPN MATSUNAGA Kengo 15
FRA PATRICE Sebastien 15   FRA PATRICE Sebastien 11   RUS TSELYSHEV Artem  
KUW ALFADHLI Mohammed 9
    RUS TSELYSHEV Artem 15
RUS TSELYSHEV Artem
RUS NASONOV Dmitriy   RUS NASONOV Dmitriy 14   RUS YUZHAKOV Oleg  
 
HUN KAISER Balazs 6   RUS YUZHAKOV Oleg 15
RUS YUZHAKOV Oleg 15
HUN HORVATH Gergo 11   HUN FROHLICH Balint 15   HUN FROHLICH Balint  
HUN FROHLICH Balint 15
    ROU STANESCU Razvan 13
ROU STANESCU Razvan
KOR PARK Sangwon   KOR PARK Sangwon 15   KOR PARK Sangwon  
 
GER SCHLAFFER Leon 15   GER SCHLAFFER Leon 9
RUS GOLOSKOK Arseniy 14
USA STONE Ben 15   USA STONE Ben 4   ITA ROMA Lorenzo  
ITA FACCIOLI Tommaso 13
    ITA ROMA Lorenzo 15
ITA ROMA Lorenzo
RUS TKACHEV Andrey   RUS TKACHEV Andrey 15   RUS TKACHEV Andrey  
 
KAZ KALDYBEKULY Tolebi 10   GBR CRAZE Jamie 7
GBR CRAZE Jamie 15
FRA HUSTACHE Aime 13   HUN NOSEDA Szabolcs 12   ROU DRAGOMIR George  
HUN NOSEDA Szabolcs 15
    ROU DRAGOMIR George 15
ROU DRAGOMIR George
POL BRONISZEWSKI Jakub   POL BRONISZEWSKI Jakub 15   POL BRONISZEWSKI Jakub  
 
HUN GYORGY Lehel 15   HUN GYORGY Lehel 12
ESP LOPEZ DE GUERENU Jorge 12
USA SARON Mitchell 15   USA SARON Mitchell 15   USA SARON Mitchell  
USA NO Nicholas 7
    ITA NERI Matteo 14
ITA NERI Matteo
HUN RABB Krisztian   HUN RABB Krisztian 15   HUN RABB Krisztian  
 
JOR TAHLA Abdallah 5   RUS TEREKHOV Artem 13
RUS TEREKHOV Artem 15
USA ZHAO Raymond 15   USA ZHAO Raymond 8   FRA PIANFETTI Maxime  
FRA GLENADEL Duncan 11
    FRA PIANFETTI Maxime 15
FRA PIANFETTI Maxime
FRA BOUREAU Paco   FRA BOUREAU Paco 13   RUS OSHESTOV Roman  
 
    RUS OSHESTOV Roman 15
RUS OSHESTOV Roman
ITA GALLO Michele 9   BEL DE RIDDER Arne 14   RUS KISIN Nikita  
BEL DE RIDDER Arne 15
    RUS KISIN Nikita 15
RUS KISIN Nikita
   

 



Generated by the ANKOV information system. © Andrew Puchkov Software. 2016.
fencingonline fencingonline fencingonline fencingonline fencingonline
fencingonline fencingonline fencingonline fencingonline fencingonline